OPIEKUN REGIONU

WROCŁAW LESZNO JELENIA GÓRA OPOLE PIŁA POZNAŃ KONIN WSCHOWA KALISZ WARSZAWA SIEDLCE SKIERNIEWICE ŁÓDŹ RADOM PIOTRKÓW TRYBUNALSKI BYDGOSZCZ GDAŃSK ELBLĄG TORUŃ PŁOCK OLSZTYN SUWAŁKI OSTROŁĘKA BIAŁYSTOK LUBLIN RZESZÓW BIAŁA PODLASKA OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI CHEŁM ZAMOŚĆ TARNOBRZEG PRZEMYŚL KATOWICE KIELCE KRAKÓW CZĘSTOCHOWA BIELSKO -BIAŁA TARNÓW NOWY SĄCZ KOSZALIN SZCZECIN GORZÓW WIELKOPOLSKI ZIELONA GÓRA ŻAGAŃ

Region Północno-Zachodni

Krzysztof Radziszewski

Key Account Manager

Tel: +48 601 335 010

e-mail: radziszewski_k@immergas.pl

Region Północny

Karol Kruk

Key Account Manager

Tel: +48 607 790 679

e-mail: kruk_k@immergas.pl

Region Północno-Wschodni

Karol Kruk

Key Account Manager

Tel: +48 607 790 679

e-mail: kruk_k@immergas.pl

Region Zachodni

Krzysztof Radziszewski

Key Account Manager

Tel: +48 601 335 010

e-mail: radziszewski_k@immergas.pl

Region Centralny

Paweł Martynowicz

Key Account Manager

Tel: +48 609 784 370

e-mail: martynowicz_p@immergas.pl

 

Województwo Łódzkie

Agnieszka Popereczna-Majewska

Key Account Manager

Tel: +48 603 390 300

e-mail: majewska_a@immergas.pl

 

OBSŁUGA INWESTYCJI

Sebastian Ogonek

Key Account Manager

Tel: +48 609 784 237

e-mail: ogonek_s@immergas.pl

Region Południowo-Zachodni

Jarosław Kosiński

Key Account Manager

Tel: +48 785 960 921

e-mail: kosinski_j@immergas.pl

 

 

Region Południowy

Województwo Śląskie

Marcin Mackiewicz

Key Account Manager

Tel: +48 607 791 681

e-mail: mackiewicz_m@immergas.pl

 

Województwo Małopolskie

Kamil Krysiński

Key Account Manager

Tel: +48 601 826 633

e-mail: krysinski_k@immergas.pl

Region Wschodni

Paweł Konieczny

Key Account Manager

Tel: +48 603 881 043

e-mail: konieczny_p@immergas.pl